2017-2018 Gelinlik Modası

2017-2018 Gelinlik ModasıSiz değerli okurlar için 2017-2018 gelinlik modası hakkında bir yazı hazırladım. Gelinlik modası esasında tüm kadınların merak ettiği takip ettiği bir moda değildir. Çünkü zaten her kadının bir gelinlik hayali oluyor ve buna bağlı kafasında illa ki bir kaç model oluyor. Yazımda 2017-2018 gelinlik modelleri, hangi tür gelinlik modelleri moda, gelinlik modeli seçerken neye dikkat etmeliyiz gibi sorulara cevaplar aradım. İyi okumalar dilerim.

Gelinlik Modası

2017 ve 2018 yıllarında yine birbirinden etkileyici gelinlik modelleri piyasada yer alacak. Bayanları olduğundan daha güzel gösterecek bu modeller sayesinde, gelinlik seçimini tam da içinize sinecek şekilde tamamlamanız mümkün olacaktır.

Uzun Etekli Gelinlikler

Bayanların daha zarif gözükmesine neden olan bu modeller, tekrar popülerdir. Vücut hatlarının ön plana çıkmasına neden olurken, daha etkileyici bir görüntü verir. Sizlerde her zamanki kabarık gelinlik modellerinden sıkıldıysanız, tercihinizi bu modelden yana tutarak sıradışı bir görüntü sağlayabilirsiniz.

Straplez Gelinlikler

2018 gelinlik modelleri arasında özellikle straplez kesimler ön plana çıkacak. Tabi dantelli olan modellerin tercih edildiğinde modaya tam olarak ayak uydurabilmek mümkün olacaktır. Beyaz gibi klasik olan renklerden de gelecek yıl uzaklaşmak gerekiyor. Bunun yerine krem tonları üzerinde durarak, daha çok beğenilen bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz.

Sade ve Kolsuz Modelleri

2017-2018 gelinlik modelleri içinde özellikle sade modeller ağırlık tutuyor. Eskiden olduğu gibi abartılı gelinlik modellerinin devri ise çoktan kapandı. Şimdilerde ne kadar sade bir görüntü yakalarsanız, o kadar çok trendlere yaklaşmış oluyorsunuz. Özellikle kolsuz ve detaysız gelinlik modelleri bu sıralar epey popüler.

İşlemeli Modeller

Bunun yanında tercihlerinizi işlemeli gelinlik modellerinden yana da kullanabilirsiniz. Bu gelinlik modelleri de daha zarif bir görüntü kazanabilmeniz açısından iyi olacaktır. Özellikle bu alanda da tercihinizi beyazdan yana tutmamanız gerekiyor. İşte gelinliklerde beyaz rengi artık çok demode bulunuyor. Bunun yerine krem renklerine yakın olan alternatiflerden birini seçebilirsiniz. Bu sayede daha canlı bir görüntü elde etmiş olursunuz.

Katlı Gelinlikler

Gelinliklerde biraz daha iddialı bir seçim yapmak isteyenler tercihlerini günümüzün popüler modalarından biri olan katlı gelinliklerden yana kullanabilirler. Bu modeller etkileyici ve trend bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır.

Yazımın sonuna gelirken şöyle bir toparlama yapmak isterim. Gelinlik modası dediğimiz şey esasında o dönemin öne çıkan gelinlik modelleridir diyebiliriz. Bu noktada sizlere zaten yazım boyunca moda olan gelinlik modellerini tanıtmaya çalıştım. Umarım faydalı olmuştur.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*