Doğal Yollarla Bacaklardaki Tüylerden Kurtulma

Doğal Yollarla Bacaklardaki Tüylerden KurtulmaSiz değerli okurlar için doğal yollarla bacaklardaki tüylerden kurtulma hakkında bir yazı hazırladım. Bacaklardaki tüyler düne kadar sadece kadınların problemi gibi görünürken bugün artık erkekler de bu konuyu dert eder oldu. Özellikle kadınlarda pürüzsüz bacaklara sahip olma isteği gerçekten had safhada, biliyorsunuz. Bu noktada yazımda sizlere doğal yollarla bacaktaki tüylerden nasıl kurtuluruz, nasıl bacaktaki tüyler dökülür, ne yapmalıyız gibi sorulara cevaplar aradım.Farklı kaynaklardan, internet ortamından ve kendi kişisel deneyimimden edindiğim bilgiler ışığında size farklı tarifler aktardım. İyi okumalar dilerim.

Daha iyi görünümlü bacaklara sahip olmak her kadının hayali arasındadır. İstenmeyen tüylerden doğal şekilde kurtulmanızı sağlayacak bu yöntem sayesinde, ev ortamında kendi ağdanızı kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Bal, Limon ve Şeker

Bu yöntem kolay ağda yöntemleri arasında en beğeneceklerinizden biri olacaktır. Balı, limonu ve şekeri karıştırarak uzun zamandan beri sıkıntılı olduğunuz konuya bir çözüm getirebilirsiniz. Bu üç besini bir karışım haline getirerek fırında bekletin. Burada yoğun bir kıvama ulaştıktan sonra tabaka şeklinde bacak bölgesine uygulayın. Bu yöntem sayesinde anında bacak tüylerinden kurtulduğunuzu fark ederken, aynı zamanda tüylerinizin de eskisi gibi çok olmadığını fark edersiniz. Tabi bunu haftada 3 kez uygulamanız gerektiğini de unutmamalısınız.

Şekerle Ağda Yöntemi

Şeker ağda konusunda lazere yakın bir sonuç verecektir. Eski zamanlardan beri bu amaç için kullanılmıştır. Bu sayede tüylerin de eskiye nazaran daha az şekilde çıktığı görülmüştür. Bu yöntemi denemek isterseniz yapacağınız şey oldukça basittir. Sadece şekeri erittikten sonra soğutup, bacaklarınıza uygulamalısınız. Tüyleri azaltacak yöntemler arasında olan bu yöntemi, her hafta mutlaka 1 kez uygulamanız gerekir.

Soya İle Tüyleri Azaltma

Bacaklardaki tüyleri sayıca azaltmak ve daha ince bir hale getirmek için soya mucizesinden de yardım alabilirsiniz. Soyalı losyonların tüyleri azaltan etkileri bulunur. Özellikle kozmetik ürün satan dükkanlara giderek soyalı losyonları rahatlıkla bulabilirsiniz. Tüyler için çok olumlu yönü vardır. Bu nedenle devamlı olarak kullanmanızı tavsiye ederiz.

Diyet ile Kıllardan Kurtulma ve Azaltma

Bazı yiyeceklerin tüy artışı yaşattığı artık bilinen bir gerçek olarak karşımızda durmaktadır. Bir diyete girerek tüylerin daha az çıkmasına yardımcı olabilirsiniz. Böylelikle tüy artışı yaşatan gıdalardan da tamamen arınmış daha tüysüz bir yaşama kavuşabilirsiniz. Tüyleri azaltmanız için bu yöntemden mutlaka faydalanmalısınız ve etkisini farkedeceksiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*