Her Kadının Dolabında Olması Gereken Ayakkabılar

Her dolapta olması gereken ayakkabılar günlerin daha kolay geçmesini sağlayacaktır. Bu ayakkabı türleri sayesinde en zor anlarınızı bile daha pratik bir hale getirebilirsiniz. Gideceğiniz yere göre de uyumlu olacak bu modeller bir nevi hayat kurtarıcı olacak.

Spor Ayakkabılar:

Spor ayakkabısız bir dolap düşünmek mümkün değildir. Spor ayakkabıları günün her saati kullanabilirsiniz. Hem şık görünen, hem de rahat olmanızı sağlayacak bir seçenek olarak karşınıza çıkacaktır. Bu ayakkabı modellerinden kendi zevkinize göre rahat bir modeli mutlaka ayakkabılarınız arasına almalısınız.

Babetler:

Bahar ve yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında olan babetler, gün boyunca rahat hissetmenizi sağlayacaktır. Her türlü kıyafetinin altına uyumlu olacak bu modellerden birini mutlaka dolabınızda bulundurmalısınız.

Klasik Stiletto:

Davetler için ideal olacak klasik stilettolar zor davetlerdeki giyim kuşam sorununu ortadan kaldıracak modeller arasındadır. Her türlü abiyenin altında rahatlıkla kullanacağınız bu model sayesinde, kendinizi daha iyi hissedebileceksiniz.

Sandalet:

Yazlık giyimin en çok kullanılan ayakkabı türlerinden biri olan sandaletler, daha rahat bir ayakkabı seçimi yapabilmek adına edinmeniz gereken modeller arasında bulunuyor. Bunu diğer ayakkabılardan daha ön plana çıkaran şey ise, her türlü kıyafetin altında rahatça kullanabileceğiniz bir özelliği bulunmasıdır. Yani hem pantolon, hem etek, hem de elbiselerin altına sandalet modellerinden birini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Ten Rengi Ayakkabı:

Aceleniz olduğu zamanlarda kurtarıcınız olacak ten rengi ayakkabılar, kolay yoldan şıklığı sağlamak için tercih etmeniz gereken bir seçenektir. Kombininizin daha uyumlu gözükmesi adına mutlaka bu ayakkabılardan birini edinmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Aynı zamanda bu ayakkabı modelleri sayesinde, bacak boyunuz da daha uzun görünecektir. Türünün ne olacağı ise hiç fark etmez. İster açık burun, ister kapalı, isterseniz de dolgu topuk olanlarından mutlaka edinmeye bakmalısınız.

You may also like...

1 Response

 1. ergun ebru dedi ki:

  Merhaba yazinizi zevkle okudum ve çok sevdim 🙂 Ilham verdiniz tesekkür ederim,
  Söylediklerinize katiliyorum,
  spor ayakkabılar gerçekten de günün her saati kullanabiliriz, ten rengi ayakkabılar ise her türlü elbiselerin altına uyabilen ve sizin de söylediğiniz gibi kaçış noktası ayakkabısı 😀
  Böylece acaba hangi ayakkabıyı giysem diye düşünmeden giy-çık yapabilirsiniz bu ayakkabı ile 🙂
  Yeni basladimkombin yaparak giyinmeye ve dolabimi düzenlerken sevmedigim eledigim çok kiyafet oldu bu arada,
  bu süreçte ise su siteden oldukça yararlaniyorum bir bakin derim mutlaka;
  tarz2
  Ikinci el sitesi ama digerleri ile kiyaslayip tercih ettigim bir sitedir inceleyince demek istedigimi anlayacaksiniz 🙂 Ayni zamanda bagis seçenegi de mevcut tabii TOÇEV ile ortaklasa çalisiyorlar.
  Bu benim nacizane önerimdi bir bakin derim 🙂
  Yeni yazilarinizi ve görüslerinizi merakla beklemekteyim, sevgilerimle :***

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*