İnce Görünmenin Sırları

İnce Görünmenin SırlarıSiz değerli okurlar için ince görünmenin sırları hakkında bir yazı hazırladım. İnce ve zayıf görünmek herkesin özellikle kadınların hayalidir. Hatırlarsınız bir dönem sıfır beden hastalığı diye bir hastalık türemişti. İnce görünmek için size yazımda kıyafet seçimlerini aktardım fakat şunu da belirtmek isterim kilo vermek en iyi ince görünme yöntemidir. Ayrıca yazımda nasıl ince görünürüm, ince görünme sırları nelerdir, ince görünmek için ne yapmalıyız, kilo vermek, ince görünüme sahip olmak için ne yapmalıyım gibi sorulara cevaplar aradım. Biliyorum herkes ince görünmek istiyor. Hadi o zaman ince görünme sırlarını ve tüyolarını inceleyelim. İyi okumalar.

İnce Görünme

Daha ince bir vücut yapısına sahip olmak için, kıyafetlerin sağladığı hilelere başvurabilirsiniz. Spor salonuna gitmek için yeterli vakti bulamıyorsanız ve rahatınıza düşkün olduğunuzu düşünüyorsanız, bu yöntemler sayesinde istediğiniz ince yapıyı elde etmeye başlayabilirsiniz.

Vücut Şekillendirici Korseden Yararlanın

Vücut şekillendirici korseler, bel bölgenizin olduğundan daha ince gözükmesini sağlar. Aynı zamanda kalçanın da toparlanması için ideal olacaktır. Bu korse modellerinden göbek ve kalçaları incelten modelleri de rahatlıkla bulabilirsiniz. Sorunlu olan bölge için özel bir korsenin seçilmesi daha iyi olacaktır.

Vücuda Tam Oturan Giysiler

Fit bir görüntü oluşturmak istiyorsanız, vücudunuzu saran kıyafetlerden uzak durmanız oldukça doğru olacaktır. Bu kıyafetler fazlalıkların daha belirgin şekilde gözükmesine neden olur. Aynı zamanda vücudu sıktığı için bunların içinde kendinizi iyi hissetmezsiniz. Bunun yerine vücuda ne dar, ne de bol gelecek kıyafetler üzerinde durmalısınız.

Tek Renk Kombinleri

İnce görünmenin sırları arasında bulunan renkler, olduğunuzdan daha iyi bir şekilde gözükmenize neden olabilir. Özellikle baştan aşağıya ten renk şeklinde giyinmeniz istediğiniz inceliği verecek şeylerden olacaktır. Bu konuda siyah çok iyi sonuçlar gösterirken, bordo ve lacivert gibi renklerde istediğinizi verecektir.

Maxi Etekleri Tercih Edin

İyi bir şekilde kesilmiş maksi etek, boyunuzun daha uzun gözükmesi için en iyisi olacaktır. Öte yandan daha duru bir görüntü sağlaması açısından da bunlar kullanılabilir.

Yüksek Bel Jean Giyin

Artık günümüzde düşük bel pantolonlar demode olarak bulunan kıyafetler arasına giriş yapmıştır. Yüksek bel pantolonlar bu yılın trendleri arasında olurken, olduğunuzdan daha ince ve uzun gözükmenize neden olur. Öte yandan bunları topuklu ayakkabılarla kullanırsanız, etkilerinin daha da artmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için sivri burun ayakkabılar daha doğru bir tercih olacaktır.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*