Kısa Boylular Nasıl Giyinmeli?

Kısa Boylular Nasıl GiyinmeliSiz değerli berceste.org sakinleri sizler için kısa boylular nasıl giyinmeli hakkında bir yazı hazırladım. Yazımda kısa boylular ne giyinmeli, nasıl giyinirsem boyum kısa gözükmez, uzun görünmek için ne tür kıyafetler giyinmeli, uzun görünme tüyoları nelerdir gibi sorulara cevaplar aradım. Kısa boylular herhalde kıyafet seçerken ve alışverişte beğendiği kıyafetlerden daha çok boyunu uzun gösterecek kıyafetler tercih etmektedir. Tüm kısa boylular özel olarak nasıl uzun görünürüm sorusuna cevap arıyorlar. Bende bu konuya değindim. Umarım faydalı olur. İyi okumalar.

Kısa Boylularda Kıyafet Seçimi

Minyon kadınların en büyük dezavantajı nasıl bir tarza sahip olacaklarına karar verememesidir. Yanlış yapılmış bir kombin kadınların olduğundan daha kısa boylu görünmesine neden olabilir. Bu nedenle giyim tarzınızı doğru belirleyerek, aksesuarları kendinize özel olarak seçmeniz gerekiyor.

Kemerlerden Kurtulun

Kemerli bir elbise modeli boyunuzun fark edilmesine neden olacaktır. Bunun yerine kemerlerden tamamen kurtulmanızı tavsiye ederiz. Eğer tokalı aksesuarlardan hoşlanıyorsanız, bunun yerine ayakkabılara yönelmeniz daha doğru olur. Tercihinizi açık renkler üzerinden yaparsınız amacınızı daha etkili bir şekilde yerine getirmiş olacaksınız.

Uzun Ceketler ve Blazer Kullanmayın

Eğer minyon bir yapıya sahipseniz, bu ikiliyi giysi dolabınızdan artık uzak tutmanızın tam zamanıdır. Çünkü bu tür kıyafetler gereksiz şekilde boyun daha kısa gözükmesine neden olur. Eğer ceket giymekten hoşlanıyorsanız, tercihinizi bel hizasındaki ceketlerden yana yapmanız gerekir.

Çanta Seçimi

Kısa boylu kadınlar bunun yanında çanta seçimlerinde de çok dikkatli olmalıdır. Çünkü yapılacak yanlış bir seçim istemediğiniz sonuçları ortaya çıkarabilir. 11 inçten büyük olmamak kaydıyla çanta seçiminizi yapmanız daha iyi olur. Bu şekilde hantal bir görüntünün de önüne geçmiş olursunuz.

Hırkalar

Kısa boylu kadınların giyim tarzı uzun hırkalar üzerine olabilir. Bu hırkalar boyun birkaç santim daha uzun gözükmesi için idealdir. Tabi bu tarz bir seçimle amacınızı elde ederken, hırkanın detaylarında da dikkatli olmak gerektiğini unutmamalısınız. Büyük detaylara sahip olan hırkalar, iyi sonuçlar vermeyecektir.

Tek Renkler

Renkli üst ve koyu alt kıyafetler vücudu bölecek ve daha kısa gözükmenize neden olacaktır. Ama kıyafet seçimlerinizi birbirine daha yakın tonlardan yaparsanız, daha iyi bir görünüm elde etmeniz kolaydır. Tabi daha ince gözükmek adına da bu yönteme başvurmanız mümkün olacaktır.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*