Siyah ve Kısa Abiyeler Nasıl Giyilir?

Siyah ve Kısa Abiyeler Nasıl GiyilirAbiye giyinmeyi kim sevmiyor ki? Tabi ki hepimiz abiye giyinmeyi çok seviyoruz. Bunun yanında siyah ve mini abiyeler nişanların ve gece yemeklerinin vazgeçilmezidir. Bu tarz bir kıyafeti taşımak hem kadına iyi hissetirir hemde çok estetik görünür. Peki siyah ve kısa abiyeler giyerken nelere dikkat etmeliyiz, bu soruya ve siyah abiye modelleri nelerdir, siyah ve kısa abiyeler giyerken neye dikkat ederiz, nasıl giyilir gibi sorulara da cevaplar aradım. İyi okumalar.

Siyah ve Kısa Abiye

Siyah abiye modelleri her daim kadınların vazgeçemediği seçeneklerden biri olmuştur. Daha kadınsı ve duru bir görüntü sağlayan bu kıyafetler, özellikle gecenin iddialı ismi olmak için tercih edilebilir. Özellikle günümüzde kısa siyah abiye modelleri oldukça popüler bir hale gelmiştir. Tabi bu modellerin diğerlerine nazaran daha riskli modellerden olduğunu belirtmek gerekir. Bu kıyafetler için doğru bir seçim yaparak, almış olduğunuz kıyafetin daha görkemli gözükmesini sağlayabilirsiniz.

Nasıl Giyilmeli?

Siyah elbiselerin altında şeffaf çoraplar kullanmanız daha etkili bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Tabi tercihinizi siyah olan çoraplardan yana da kullanabilirsiniz. Öte yandan çanta seçimleri de son derece önemli olan şeyler arasındadır. Bu alanda biraz daha fazla seçeneğinizin olduğunu belirtmek gerekir. Siyah renkte bir seçim yapabileceğiniz gibi, altın ve gümüş tonlarında da bir seçim yapabilirsiniz. Tabi aksesuarlarında buna uygun olarak seçilmesi gerekir. Aksesuarların arasında bir renk uyumsuzluğunun olması, can sıkıcı bir sonucun ortaya çıkmasına neden olabilir.

Siyah Abiyeye Takılar

Öte yandan inci takılarında siyah abiyelere oldukça çok yakıştığını belirtmek gerekiyor. Bunun yanında tercihinizi turkuaz, ay taşı ve akik gibi taşlardan da seçebilirsiniz. Aksesuarların boyutunun da fazla büyük olmaması gerekir. Aksi halde kaba bir görüntü ortaya çıkacaktır.

Tarzınıza biraz daha farklılık katmak istiyorsanız, abiyenin üstünde deri ceket ve mont gibi kıyafetleri kullanabilirsiniz. Tabi bunlarla birlikte ayakkabılarında uyumlu olma ihtimalini göz ardı etmemelisiniz. Bu sayede uyumsuz bir görüntü de oluşmamış olacaktır.

Ayakkabı Seçimi

Tabi ayakkabı seçimi içinde, mutlaka yüksek topuklu ayakkabılardan yana seçiminizi kullanmalısınız. Tüm gece boyunca bunları kullanacağınız için çok yüksek topuklu olanları seçmemeniz gerekir. Ve mümkün olduğu kadar ayakkabının içinde kendinizi oldukça rahat hissetmelisiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*