Sonbahar-Kış Sezonu Çanta Trendleri

Sonbahar-Kış Sezonu Çanta TrendleriSiz değerli okurlar için sonbahar- kış sezonu çanta trendleri hakkında bir yazı hazırladım. Sonbaharın içindeyiz ve kışa doğru ilerliyoruz. Artık bu aylara girdikten sonra trenlere ve modaya ayak uydurmak kesinlikle gereklidir. Peki sonbahar-kış sezonunda çanta trenlerine dikkatli bir bakış sunmaya çabaladık fakat sitemizden sonbahar-kış sezonu kıyafet trendlerine, saç modelleri trendlerine, abiye modellerine de bakmayı unutmayınız. İyi okumalar.

Sonbahar-Kış Sezonu Çantaları

Çantalar, bir kadın için hem aksesuar anlamında hem de işlevsellik anlamında en çok tercih ettikleri ürünler olmalarıyla beraber görünüme direkt olarak etki ediyorlar. Gerek kombin tamamlayıcıları olarak gerekse de iç kapasiteleri olarak çantalarda yeni sezonun trendleri, farklı markaların sundukları ürünlerle belirlenmeye başladı. Çanta trendlerinde sonbahar-kış sezonunda oldukça sıra dışı seçenekler bulunuyor. Özgün tasarıma sahip olan çantalarla fark yaratıcı bir stile sahip olabilmek mümkün hale geliyor.

Sonbahar – Kış Sezonu için Yeni Çanta Trendleriyle Tanışın

Kaliteli ve kreatif alternatiflerin içerisinde yer aldığı sonbahar-kış trendlerinde çantlarda ki detaylar fark yaratıcı özellikleriyle birlikte dikkat çekebilmeye olanak sağlıyorlar.

Gucci Marmont Serisi Bel Çantaları

Dünyaca ünlü markalardan biri olan Gucci, sonbahar-kış sezonu çanta modellerinde basitliğe kaçmıyor. Görünüş açısından fark yaratıcılık seviyesi üst düzey olan çantalar beraberinde kullanışı da getiriyor. Konfor açısında oldukça iyi durumda olan çantalardaki tasarım detayları büyüleyici.

JW Anderson Pierce Serisi Çantalar

Çanta tasarımı denildiğinde akla gelen ilk markalardan biri olan JW Anderson Pierce markası, yeni sezon çanta tasarımlarıyla Avrupa’yı kasıp kavuruyor. Tarzını piercing detaylarından kazanan çanta serisi her ne kadar minimal olarak gözüküyor olsa da bir o kadar iddialı modelleri bir araya getiriyor.

Dior J’Adiyor Serisi El Çantaları

Christian Dior markası, tasarımlarında yeniliğe gitmeyi seven bir marka olmasıyla beraber sonbahar-kış sezonu çanta trendlerinin belirleyicisi olarak da ön plana çıkıyor. Görüntü açısından sıradışı tasarımlarla trendi belirleyen bir marka olmasıyla beraber geniş renk yelpazesiyle de kadınların gönlünü feth etmeyi başarıyor.

Loewe Puzzle Konsept Çantalar

Loewe, yaratıcı olduğu kadar detaylara yer veren tasarımlara sahip olmasıyla beraber puzzle konseptiyle alışılagelmişin dışına çıkıyor. Sıradışı bir tasarımın öncüsü olan çantalarla dikkatleri çekebilmek mümkün.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*